Mirë se vini! Por në një darkë miqsh të përbashkët, ai njohu Enin dhe kështu filloi lidhja e tyre e dashurisë. Në Open në Top Channel po diskutohet për hetimet e Prokurorisë për ngjarjen e rëndë të ndodhur në spitalin Covid2. c class avantgarde,sallon gjysem cop gjysem lekur me ngrohje etj. Mirëpo gjatë diskutimeve, zonja Eni, k ërc ënoi gazetarin Andi Bushati, se do t’i fikë mikrofonin, pasi ky i fundit po tallej dhe […] eshte mbajtur ne parkim garazhd te mbyllur dhe perdorur vetem nga nje person. Emri/ Ndahet nga jeta në një moshë shumë të re një mjeke shqiptare, e cila jetonte në Gjermani. Kjo do të thotë që tek mosha e re nuk mbahen masat. dok22.02.2021 (21:49)...Lexo detajet.. Shitetdhenderrohet mercedes c300 4matic benzine amg//look automatike full options viti 2010 makina posedon keto opsione: ->baxho xhami ->larse feneresh ->fenera me lupa qe kthehen sipas timonit ->drita kseno origjinale ->goma te reja ->disqe15.02.2021 (10:20)...Lexo detajet.. Shitetdhenderrohet mercedes c230 benzine 4matic amg//look automatike 2009 makina posedon keto opsione: ->xhama te zinj ->baxho xhami ->navi i madh me palosje me keto formate:cd dvd mp3 mp4 radio memory card ->sallon lekure ->klima dixhitale t16.02.2021 (14:37)...Lexo detajet.. B clas makina esht super gjendje mund ta kontrolloni ku te deshironi gomat e reja vaj filtra te nderuara 4.500€ i diskutushem 23.02.2021 (15:22)...Lexo detajet.. ●renault clio 1.5 diezel viti 2007 ●makina me dogane ●●cmimi 2.599€ ●gjendja perfekte ●klima cd esp ●km 210.000 ●nr kontakti ▪︎067 6000 107▪︎23.02.2021 (14:45)...Lexo detajet.. ✅mercedes benz e220 diezel viti 2015 ✅makina me dogane ●kambio automatike 9g● ✅salloni lekure ✅sensor parkimi+kamera ✅fari ksenon full led ✅tavani xhamai ✅navi cd tv dvd ✅klima zone ✅marshe ne timon ✅23.02.2021 (14:24)...Lexo detajet.. Kambio: dsg automat fuqia motorike: 2,0 full option buetooth/aux/cd/radio xhama elektrik sensor parkimi kamera parkimi ngrohje/ftohje xhama te zinje sallon lekure start stop stop and go marshat +- ne timon baxho panoramik makina eshte23.02.2021 (14:07)...Lexo detajet.. Makina eshte ne gjendje te mire , eshte 6+1 vende , eshte komode .23.02.2021 (13:16)...Lexo detajet.. Letrat e paguara. 26/08/2018 22:30 26/08/2018 Stili i tij i guximshëm i flokëve i ka mbushur më kohë titujt e parë të gazetave. Edi Rama: Përgjigjen ta dhashë në pjesën e parë të emisionit, por nuk e keni patur mendjen të ndiqni emisionin tuaj. Kjo do të thotë që tek mosha e re nuk mbahen masat. Ne jemi gati që sa të dali vaksina anti-covid, vendi unë do të jetë ndër vendet që përfiton blerjen në kohë të vaksinës në një sasi për 30 % të popullatës. Miqtë pranë Enit na rrëfejnë se kjo është një lidhje e cila ka filluar disa vite më parë. Mosha nuk pyet: David Beckham, transplant flokësh? Petrit Vasili is an Albanian politician. 180 compressor viti 2006. impiant gazi lovato i sapomontuar. Kodi Juaj Më tej ajo pyet Kadinë: Vjedhja filoi që në 92 me ardhjen e PD, prishja e Tiranës vazhdoi e me radhë, u shkatërrua në 97 dhe mbajnë përgjegjësi gjithë klasa politike, edhe unë mbaj përgjegjësi edhe pse isha gjimnaziste. Por këtu nuk gjen asnjë të ri pa maskë. Futbollisti i njohur, tri ditë më parë kishte ftuar krahas shumë personazheve Vip, edhe gazetaren Vasili, në premierën e dokumentarit të përgatitur për jetën e tij. Rama tha se është e turpshme krijimi i një zallahie nga pseudo-personalitetet për personalitete, që sipas tij, i kanë dhënë kaq shumë vlera morale, shpirtërore e kulturore vendit tonë. Graciela Ines Casanova është një aktore argjentinase 64 vjeçare, e cila ka forma trupore mjaft të lakmueshme. Ja cila është arsyeja. Gazetarja Eni Vasili i ka kthyer përgjigje Alfred Lelës, për akuzat që ky i fundit ka ngritur në drejtim të saj. Ndonëse nuk ka receta fikse kur vjen puna tek çështje si martesa, bashkëjetesa, ndarja apo fëmijët, mund t’i referohemi paksa statistikave për të krijuar një ide. E gjithë kjo situata është krijuar, pas një fjale të thënë nga avokat Spartak Ngjela, lidhur me djegien e mandateve. viti 2003 / look i 2006 kamio - automat/manual23.02.2021 (12:02)...Lexo detajet.. Makina ne gjendje te shkelqyer xhenerike dhe motorike.me te gjithe aksesoret si prodhimit te 2010-s. me xham paronamik,butona ne timon, sensor etj.,automatik/tronik.me dokumentacion te rregullt.me te gjitha sherbimet e kryera,goma te reja.23.02.2021 (10:50)...Lexo detajet.. 02.02.2021 (10:56):[u]▶️shitet mitsubishi asx suv 2015[/u] [i]viti[/i]: 2015 kambio : manuale kilometrazhi: 98.000 cmimi : 11.000 euro makina eshte me targa shqiptare. makina eshte ne gjendje shume te mire gjenerike dhe motorike. Jetëgjatësia është rritur dukshëm dhe mbi të gjitha niveli i ndërgjegjësimit për ta parandaluar këtë sëmundje. I kam dhënë mundësinë që të mos transmetonim intervistën dhe të vinte live në emision. Kudo në rrugë, spitale dyqan. Eni Vasili: Ka penalitete? Ne i urojmë çiftit jetë të lumtur!/panoramaplus. Kryeministri […] Hyni në llogarinë tuaj. Për t’u dhënë lexuesve tanë diçka më shumë sesa fotot, të cilat për hir të së vërtetës nuk janë pak, ne shfrytëzuam burimet tona për të mësuar më shumë mbi këtë histori. manuale viti:2000 me letra deri ne gusht te 2021. shitet per arsye mosperdorim . Eni Vasili ka ndërhyrë duke thënë se nuk e kuptoi se çfarë e fyu zonjën Kryemadhi. eni cobani mosha. Ekspertët vlerësojnë se çështja e autizimit po shndërrohet në krizë të shëndetit publik për sa i përket rritjes së numrit të fëmijëve me çregullime dhe mungesës së shërbimeve për ta. Numri i të infektuarve ka qenë 5 mijë në ditë dhe mosha mesatare ka qenë 29 vjeç. Ja kush është bashkëshorti i gazetares së njohur, Eni Vasili! Eni has 2 jobs listed on their profile. Ai u pyet nga moderatorja se pse ndodhi kjo, Rama tha: “Se po shkoj liman më liman duke i thënë njerëzve kthehuni në shtëpia se deti këtu është nuk ka lëvizur” “Është absurd i madh e gjithë kjo që po ndodh. makina eshte blere ne gjermani,stuttgart. eni vasili mosha FILTER Online 84 lexues | 2 njoftime ne pritje Kategoria 1 - Makine-Veture 2 - Fuoristrade 3 - Furgon 4 - Kamion 5 - Makine pune-Traktor 6 - Motorr-Motorciklete C300 4matic Benzine Amg//look Automatike Full Options Viti 2, C230 Benzine 4matic Amg//look Automatike 2009. Publikuar: 2018-04-03 3:53 pm . Gazetarja dhe moderatorja Eni Vasili është surprizuar pafund në ditën e saj të lindjes, madje edhe nga kryeministri i vendit Edi Rama. Në Izrael, fëmijët nga mosha 16 deri 18 vjeç përfshihen në fushatën e vaksinimit masiv. Dritare.net. Numri i të infektuarve ka qenë 5 mijë në ditë dhe mosha mesatare ka qenë 29 vjeç. Burime pranë ‘revistawho.com’, konfirmojnë se gazetarja ka nënshkruar kontratën me ‘Top Channel’. ... hapur.al. Ai tha … Kryeministri Edi Rama foli sërish sot për akuzat mbi vaksinimin e personaliteteve në të 80-tat. “Janë ngjarje tronditëse që na kanë shkaktuar të gjithëve, […] Një debat i ashpër është ndezur sot në “Open” mes drejtueses së emisionit Eni Vasili dhe juristit të njohur pranë PS, Plarent Ndreca. Në një lidhje me Skype në "Open", Spiropali deklaroi se qeveria nuk e ka mbajtur dot premtimin për t’i futur të gjithë qytetarët që mbetën pa shtëpi pas tërmetit, pasi nuk e parashikonin dot pandeminë. Numri i të infektuarve ka qenë 5 mijë në ditë dhe mosha mesatare ka qenë 29 vjeç. njohur shqiptare, dhe fama e saj arriti kulmin në vitin 2012-2013 gjatë emisionit "Shihemi Në Gjyq". Një debat i ashpër është ndezur sot në “Open” mes drejtueses së emisionit Eni Vasili dhe juristit të njohur pranë PS, Plarent Ndreca. Kudo në rrugë, spitale dyqan. sensor parkimi sendilje me ngrohje sobe me dokumenta deri ne korrik 2021. cmimi 4500 euro. Sipas mjekëve grupmosha m pin. Kjo do të thotë që tek mosha e re nuk mbahen masat. Alarmi për autizmin, ekspertët: Ja mosha kur duhet të nisë terapia. tel: 0675549524 23.02.2021 (00:18)...Lexo detajet.. Shitet toyota hilux 2.5 nafte viti 2014 manuale makina posedon keto opsione: ->sallon lekure ngjyre e kuqe ->navi i madh me ngjyra ->xhama elektrike ->xhama te zinj ->goma te reja ->pasqyra antiverbuese elektrike ->sistem audio i amplfik22.02.2021 (20:22)...Lexo detajet.. Shitet audi a5 3.0 nafte quattro 4x4 manuale 2009 makina posedon keto opsione: ->fenera me pika led ->tavan xhami panorama ->fenera me lupa qe kthehen sipas drejtimit te timonit ->baxho xhami ->sendilje me memorje ->xhamat e pasem te zinj ->22.02.2021 (19:08)...Lexo detajet.. ↙️#shitet marka/modeli: bmw x3 viti: 2007 kilometra: 217.000 ⛽ karburanti: nafte transmisioni: automatike dogana: e paguar cmimi: 7.500€ ☎ telefon: ‭ ‭ ‭0695687553 vendodhja: #korce 22.02.2021 (18:41)...Lexo detajet.. A-class 1.7 nafte gjendja 7/10 cmimi i diskutueshem22.02.2021 (18:38)...Lexo detajet.. Eni vasili mosha dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni eni vasili mosha. letrat te paguara deri ne dhjetor 2021. “Pjesë e fondit sekret grek”/ Eni Vasili: Do zhvilloj një emision, Artan Hoxha: Kam rrezikuar jetën për vendin Politiko 22 Tetor 2018, 21:11 Gazetarët Eni Vasili dhe Artan Hoxha kanë reagur pasi emrat e tyre u përmenden nga një portal grek i quajtur ‘Eleftheri Ora’, si pjesë e listës sekrete prej 1 milion euro të Ministrisë së Jashtme. Ka bërë jo pak zhurme moderatorja e Open Eni Vasili me deklaratën e djeshme në emision se Lulzim Basha i dërgoi sms ku i kerkonte kryeministrit nëse ai e linte postin që të zevendësohej nga kreu i opozites. Eshte duke u transmetuar ne TRING digital dhe pas pak ditesh fillon transmetimet ne VIZION PLUS TV. Por mesa duket, stërmundimi i gazetares dhe moderatores së njohur Eni Vasili, që jetën e saj private të mos e ndajë me të tjerët, por ta mbajë vetëm për vete, në një moment të caktuar, ka dështuar. Në përgjigje të mirëseardhjes së gazetares Eni Vasili, ku ajo i tha “Mirë se erdhët në kazan, në kazanin tim z. Kryeministër!”, Rama komentoi qëndrimin e tij ndaj gazetarëve. Petrit Vasili is an Albanian politician. Emri i përdoruesit tuaj. Eni Çobani është personalitet televiziv, juriste dhe pedagoge. Gazetarja tashmë është fejuar me Konsullin e Rumanisë në Tiranë, shkruan Shqiptarja. Facebook fuqizon shkëmbimet mes njerëzve dhe bën botën të hapur e më të lidhur. Drejtori i Spitalit Shefqet Ndroq, Perlat Kapizysi foli në studion e Open për ngjarjen e rëndë duke thënë se korrupsioni në mjekësi është një sëmundje globale. Dhe për dekonspirimin e lidhjes së saj të dashurisë duhet të falënderojmë Lorik Canën. Menjëherë pas reagimit të Avokatit, kryetarja […] kambio automatike. He ruled as a Golden Horde vassal between 1389-1395, and again in 1412-1425. manual , e gatshme per cfar do lloj prove nga ana juaj, shitet per arsye emigrimi.23.02.2021 (07:51)...Lexo detajet.. 07.01.2021 (13:14):Shes makinen qe e kam ngare vete qe nga blerja me sh kujdes. Eni Vasili, kjo gazetare me shumë përvojë e ekranit shqiptar, që prej 11 shtatorit, kur do të shënojë dhe hapjen e edicionit, do të vijë për shikuesit e “News 24” tri herë në javë, në fillim të saj me dy tavolina debatesh të nxehta dhe në fund me një intervistë 60-minutëshe. Duke marrë parasysh që në fokus në radhë të parë janë mosha e tretë, grupet në risk dhe mosha pediatrike. Numri më i lartë i aksidenteve në këtë periudhë është kryer nga grup-mosha 25 ... Rakipi, Sokol Balla, Eni Vasili ... Nga 22 humbje jete nga aksidentet në janar, 18 janë meshkuj dhe 4 femra. See the complete profile on LinkedIn and discover Eni’s … Gazetarja Eni Vasili duket se në këtë sezon të ri televiziv nuk do të jetë më pjesë e ekranit të ‘News24’. disqe alumini, goma 80%, xhama te zi origjinal, xhamat e pare elektrike23.02.2021 (00:18)...Lexo detajet.. Shitet yamaha xc 300 viti 2006 klm 35000..cmimi 1200€23.02.2021 (00:18)...Lexo detajet.. Mercedes benz. Në Open në Top Channel po diskutohet për hetimet e Prokurorisë për ngjarjen e rëndë të ndodhur në spitalin Covid2. Edi Rama ishte i ftuar në emisionin “Studio e hapur” të gazetares Eni Vasili, në televizionin News24. He was the chairman of Socialist Movement for Integration party and minister of health in the cabinet of Sali Berisha. Janë të shumë njerëzit që mendojnë të ndryshojnë karrierën e tyre, ... Ja cila është mosha e duhur për të ndryshuar karrierë - Hapur. Me aktoret me te njohur ne Shqiperi si: Margarita Xhepa, Viktor Zhusti, Lazer Filipi, Laert Vasili, Monika Lubonja, Mehdi Malkaj, Genci Fuga, Eni Jani, Klodi Hoxha, e shume te tjere do i japin gjuhen shqipe telenoveles se perditeshme. Eni Vasili e il suo “Io ho ucciso” alla Fiera Più Libri Più Liberi È questo il tema dell'appuntamento con la giornalista Eni Vasili, che domani, 10 dicembre, presenta il suo libro alla Fiera nazionale della piccola e … Ai u pyet nga Eni Vasili nëse ka një datë fikse se kur do […] Tashmë si bashkëshortë, ata kanë konsoliduar një familje model dhe bashkëshorti i saj, na tregojnë se është edhe një mbështetës i madh në karrierën e Enit, e cila duhet thënë që është nga të paktat zonja në ekran që ka një karrierë kaq impenjative si ai i programeve politike në prime time dhe dy herë në javë. Arrestimi i Henri Çilit, Eni Vasili: Qesharake dhe e nxituar, mund të hetohet në gjendje të lirë February 29, 2020 Gazetarja e njohur, Eni Vasili ka reaguar në lidhje me ndalimin e kolegut të saj, Henri Çilit. Eni Vasili: Ka penalitete? View Eni Vasili’s profile on LinkedIn, the world’s largest professional community. Në krahasim me janarin e një viti ... Po ashtu u kërkua që të sekuestrohen pasuritë shqiptare edhe te kompania tjetër e njohur, ENI. Familjaret rrëfejnë se Isa e kishte pasion vozitjen e bagerit. Eni Vasili dhe mjeku 14 Tetor ... Kohët e fundit numri i të prekurve në Itali është rritur dhe më së shumti është mosha e re. Ditën e enjte, në emisionin e zonjës Eni në Top Channel, vijuan ak uzat “e z jar rëta” me të cilat ky emision dhe televizion po merret prej ditësh, për Lulzim Bashën. [email protected]. Një hap aq i rëndësishëm sa martesa duhet hedhur në të 30-at tuaja. Në këtë intervistë u … Lulzim Basha - Eni Vasili Ka bërë jo pak zhurme moderatorja e Open Eni Vasili me deklaratën e djeshme në emision se Lulzim Basha i dërgoi sms ku i kerkonte kryeministrit nëse ai e linte postin që të zevendësohej nga kreu i opozites. Mjeku Shpëtim Baçi: Gjobën nuk e di se sa kushton nëse kapesh pa maskë. I pyetur nga gazetarët e panelit në studio, Berisha i njohu vlerën aksionit për zbulimin e laboratorit të drogës në Has, por falenderoi vetëm palën gjermane për këtë operacion. Agon Channel - Rrethuar - Eni Çobani -2 e: pin. Making Off "Making Off: pin. kiti i rripit te motorrit i sapo nderruar ne itali bashke me baterine. “Janë ngjarje tronditëse që na kanë shkaktuar të gjithëve, […] Koncert me këngë të zgjedhura nga Festivali Folklorik Kombëtar Gjirokastër 1983,me rastin e ditëlindjes të Enver Hoxhës.Pallati i sportit Partizani. Tashmë edhe personazhi kryesor tek rubrika "Shihemi Në Gjyq". Por Eni, siç e ka thënë edhe vetë, është e dashuruar me ekranin dhe profesionin e saj si gazetare dhe as që bëhej fjalë që të pranonte të linte Shqipërinë e bashkë me të edhe punën për të cilën kishte investuar kaq shumë. njohur shqiptare, dhe fama e saj arriti kulmin në vitin 2012-2013 gjatë emisionit "Shihemi Në Gjyq". Një video me imazhet e autores së programit “Open”, Eni Vasili referuar 22-viteve më parë teksa ajo ishte spikere e lajmeve në TVSH, e ka lënë atë me gojë hapur. “Thaçi ndodhet në paraburgim”, Eni Vasili lexon live aktakuzën e gjykatës së Hagës 05/11/2020 22:21 "Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. makina ka sensore dritash, xhamash, sedilje me butona e23.02.2021 (09:06)...Lexo detajet.. Shitet touareg naft 2.5 automat me letra per 1 vit ne super gjendje 23.02.2021 (09:06)...Lexo detajet.. Shitet almera tino 1.8 benzin gaz viti 2000 me letra der ne maj 23.02.2021 (08:43)...Lexo detajet.. Shitet audi a6 naft 2.5 manual me letra per 1 vit te paguara 23.02.2021 (08:42)...Lexo detajet.. Shitet opeli ne gjentje shume te mire si xhenerike gjithashtu dhe vizuale, motor 2.2 benzin motor i thjesht 100% gaz. Eni Çobani është personalitet televiziv, juriste dhe pedagoge. Izraeli ka zgjeruar fushatën e vaksinimit kundër COVID-19, duke përfshirë sot edhe të rinjtë e moshës 16 deri 18 vjet. Në atë kohë, Eni Vasili ka qenë kryerdaktore e lajmeve në Televizionin Shqiptar, ndërsa Mentana, drejtor i lajmeve në Canale 5. 23.02.2021 (00:18)...Lexo detajet.. Shitet: toyota corolla verso 2.2 nafte d4d, kambio manuale 6+1, viti 2007, 4+1 vende, 173000km, ac klima, te gjitha xhamat elektrike, xhamat mbrapa te zi origjinal, sensor drite, sensor shiu, sensor parkimi para/mbrapa, ndezje start/stop, dy celesa o23.02.2021 (00:18)...Lexo detajet.. Ford fusion titanium 1.4, viti 2009 motorr benzine+gaz, bombula e kolauduar ne itali, 133000 km origjinale. ka te gjitha opsionet e llojit te vet 4+1 vende ne dokume23.02.2021 (09:07)...Lexo detajet.. Shitet mercedes benz 220 c class elegance automatik. Drejtori i Spitalit Shefqet Ndroq, Perlat Kapizysi foli në studion e Open për ngjarjen e rëndë duke thënë se korrupsioni në mjekësi është një sëmundje globale. Por këtu nuk gjen asnjë të ri pa maskë. caddy pra e larte 93000 km qe nga 2012. ka qene ne garazh te mbyllur....Lexo detajet.. Shitet opel corsa motorr 1.3 nafte ecoflex teper ekonomik ne konsum, viti 2009, me 167.000 km, ac, abs, tapiceri isofix, e sapo targuar, ne gjendje shume te mire motorrike, xhenerike, vizuale. makina eshte ne gjendje perfekte mekanike dhe estetike nje makin perfekte per familjar , shume e rehatshme dhe ekonomike. Ky i fundit ka thënë se analiza e panelistëve të tjerë (Çlirim Gjata dhe Fari Balliu) është shumë e dobët dhe politike, dhe se nuk ka asgjë të vlefshme. peugeot bipper, e bardhe. goma te reja. per me shume informacione mund te k...Lexo detajet.. Shitet nisan qashqai viti i prodhimit 2010 në gjëndje shumë të mirë xhenerike dhe motorrike dokumentat deri tetor 2021.23.02.2021 (09:57)...Lexo detajet.. Shitet golf 4 1.9(i thjesht) naft. He was the chairman of Socialist Movement for Integration party and minister of health in the cabinet of Sali Berisha. Ai qysh prej moshës 4 vjeçare ka filluar të vozis bagerin, e tani në moshën 6 vjeçare ai është profesionist në vozitjen e tij. Në rrjetet sociale Graciela poston shpesh herë foto ku tregon format e saj të cilat do i kishte zili dhe një vajzë e re. 95.7k Followers, 1,017 Following, 1,323 Posts - See Instagram photos and videos from ENI VASILI (@enivasili) Gazetarja dhe moderatorja Eni Vasili është surprizuar pafund në ditën e saj të lindjes, madje edhe nga kryeministri i vendit Edi Rama. Sipas kryeministrit, nuk ka qenë kurrë qëllimi që të bëjë diferencime […] Gazetarja e njohur Eni Vasili, e cila deri pak kohë më parë drejtonte televizionin Albanian Screen, këto ditë ka një gëzim.Njerëz nga rrethi i saj i ngushtë e dinë, por s'ka të keqe ta dinë të gjith. Vasili: Mos e humb qetësinë zoti kryeministër, nuk është dita për arrogancë. Ajo madje di të na e thotë shumë bukur këtë gjë, me buzëqeshje dhe duke mos harruar të shtojë se ajo kalon aq shumë kohë në ekran, sa ne duhet të mjaftohemi vetë me ato çfarë ajo na servir aty, prej shumë vitesh tashmë. Miqtë tregojnë se Armandi u përpoq ta bindte Enin që ta merrte me vete në Londër, aty ku ai kishte krijuar prej vitesh një jetë shumë të mirë. Numri i të infektuarve ka qenë 5 mijë në ditë dhe mosha mesatare ka qenë 29 vjeç. “Thaçi ndodhet në paraburgim”, Eni Vasili lexon live aktakuzën e gjykatës së Hagës 05/11/2020 22:21 "Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Ky i fundit ka thënë se analiza e panelistëve të tjerë (Çlirim Gjata dhe Fari Balliu) është shumë e dobët dhe politike, dhe se nuk ka asgjë të vlefshme. Eni Vasili: Me mijëra qytetarë kanë humbur vendin e punës, kush do t’i paguajë pagat e punëtorëve? Eni Vasili: Ka penalitete? ©2020 Dritare - NIPT L91412001K Gazetarja Eni Vasili i ka kthyer përgjigje Alfred Lelës, për akuzat që ky i fundit ka ngritur në drejtim të saj. Ja cila është arsyeja - Hapur. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Eni Vasili dhe të tjerët që mund t'i njihni. Mjeku Shpëtim Baçi: Gjobën nuk e di se sa kushton nëse kapesh pa maskë. [i][u] mercedes-benz c cl[/i]ass[/u] viti i prodhimi 2007-2008. cmimi 2.300 euro23.02.2021 (09:29)...Lexo detajet.. Shitet per arsye mosperdorimi vw touran 1.9 nafte vetem 178mij km. Kanceri i gjirit kudo në botë është një betejë e vështirë, por aspak e pamundur. Kështu u shpreh gazetarja Eni Vasili teksa ka treguar kalvarin dhe prapaskenat e intervistës me Xhisiela Malokun. Tashmë edhe personazhi kryesor tek rubrika "Shihemi Në Gjyq". motorr 220. eni vasili biografia FILTER Online 124 lexues | 2 njoftime ne pritje Kategoria 1 - Makine-Veture 2 - Fuoristrade 3 - Furgon 4 - Kamion 5 - Makine pune-Traktor 6 - Motorr-Motorciklete Duke parë disa detaje të veçanta si shikimi sy më sy apo kapja e dorës, ai u bind që djali i gjatë me syze ishte partneri i Eni Vasilit. diesel 1,4. manual. Mjeku Shpëtim Baçi: Gjobën nuk e di se sa kushton nëse kapesh pa maskë. Ditën e enjte, në emisionin e zonjës Eni në Top Channel, vijuan ak uzat “e z jar rëta” me të cilat ky emision dhe televizion po merret prej ditësh, për Lulzim Bashën. Ministrja Elisa Spiropali është përplasur me gazetarët Robert Rakipllari dhe Agron Gjekmarkaj. Ka 20 vite në ekran dhe po kaq vite që na ka mësuar me faktin që kuriozitetin tonë të mos e shtrijmë përtej jetës së saj profesionale. Pas 10 vitesh Vasili, një nga gazetaret më të njohura në Shqiperi, është në përfundim të studimeve master për menaxhim të komunikimit në Milano, ndërsa Mentana drejton departamentin e lajmeve të një prej televizioneve më të ndjekur në Itali, La7. Me bikini në plazh është fotoja e fundit që modelja dhe moderatorj Mirëpo gjatë diskutimeve, zonja Eni, k ërc ënoi gazetarin Andi Bushati, se do t’i fikë mikrofonin, pasi ky i fundit po tallej dhe […] Që nga hera e parë kur ajo intervistoi Erico Mentanën, kanë kaluar 10 vite. "Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Mjeku Shpëtim Baçi: Gjobën nuk e di se sa kushton nëse kapesh pa maskë. Kjo do të thotë që tek mosha e re nuk mbahen masat. Por këtu nuk gjen asnjë të ri pa maskë. Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, e ftuar në emisionin, “Open”, në TV “Top Channel”, ka sulmuar moderatoren e emisionit, duke i thënë të bëjë kujdes kur të zgjedhë panelin. ... Shkrim-homazh nga Lek Pervizi Ishte vetëm 6-vjeç, mosha kur krijo. Duke folur në studion e emisionit “Open” të gazetares Eni Vasili për megaoperacionin e ditëve të fundit, Berisha tha se aksionin në Has e dekonspiroi vetë policia. Në një shkrim të saj, gazetarja Vasili shprehet se “Vetëm në sezonin e fundit, emisioni “Studio e hapur”, jo vetëm ka përqafuar kauzat e opozitës, por i ka shtyrë ato përpara me denoncime konkrete”. Në një shkrim të saj, gazetarja Vasili shprehet se “Vetëm në sezonin e fundit, emisioni “Studio e hapur”, jo vetëm ka përqafuar kauzat e opozitës, por i ka shtyrë ato përpara me denoncime konkrete”. Kryeministrin Edi Rama e kapën të qeshurat në studion televizive pa filluar bisedimet. “Xhisiela është lutur që të mos jepet kjo intervistë. Eni Vasili është në Facebook. Kyeministri Edi Rama është në një lidhje ‘Live’ në emisionin Open te Eni Vasilit në Top Channel ku po u përgjigjet disa pyetjeve në lidhje me situatën e fundit në vend masat dhe çfarë do të bëhet në ditët në vazhdim.